فروشگاه پروژه اکتیو

فروشگاه جامع پروژه , مقاله , تحقیق , گزارش کارآموزی , جزوه , کتاب , طرح توجیهی و کارآفرینی , نمونه سوالات آزمون کارشناسی ارشد , نمونه سوالات آزمون استخدامی

خریدی آسان و مطمن فروشگاه پایان نامه پروژه اکتیو فروشگاه جامع پایان نامه پروژه مقالات دانشجویی همکاری در فروش فایل

اطلاعیه فروشگاه

توجــه : پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. به دلیل عدم پشتیبانی بانک ملی از تراکنش کمتر از 5000 تومان برای خرید فایل هایی که کمتر از مبلغ 5000 تومان می باشند از کارت سایر بانک ها اقدام به خرید نمایید.

بررسی جایگاه حمل ونقل در توسعه اقتصادی پایدار شهری

بررسی جایگاه حمل ونقل در توسعه اقتصادی پایدار شهری

چکیده :

اقتصاد سبز امری است در جهت توسعه اقتصادي با این هدف که دنیای اقتصادی امروزرا­با محیط­ ­زیست به منظور استفاده­ی ­درست وبهینه از سرمایه ­های طبیعی و بهره وري از منابع اقتصادي موجود جهان همگام سازد در حالی که این امر در سال­هاي اخیر بسیار مورد توجه سازمان ملل، کشورهاي توسعه یافته و تا حدودي کشورهاي در حال توسعه بوده است. هر چند تعریف واحد و مورد توافقی در مورد اقتصاد سبز وجود ندارد اما آن را مدل توسعه اقتصادي بر پایه توسعه پایدار و دانش اقتصاد محیط زیست می­توان دانست که علاوه برکاهش خطرات زیست محیطی در پی بهبود سلامتی انسان­ها و ایجاد برابري اجتماعی نیز می­باشد. شهرها و مناطق شهري با توجه به تمرکز افراد، زیرساخت­ها، دانش، منابع و فعالیت­هاي اقتصادي نقش بسزایی در تحقق توسعه پایدار و ریشه کردن فقر درچارچوب اقتصاد سبز می­توانتد داشته باشند. از آنجایی که بخش حمل و نقل یکی از زمینه هاي اصلی توسعه اقتصادي شهرتلقی می­شود؛ در مقاله حاضربیانگرجایگاه و نقش حمل و نقل شهري درجهت تحقق اهداف اقتصاد سبزو بررسی­و تعیین استراتژي­هاي موثر درایجاد سیستم حمل و نقل سبز در کشورهاي در حال توسعه می باشد که در نهایت به ارائه­ی پیشنهاداتی جهت گسترش حمل و نقل سبز درشرایط فعلی شهرهاي ایرانی با تاکید بر کلان شهر مشهد، منجر خواهد شد.

 

نوع فایل : Word

تعداد صفحات : 25 صفحهپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران مبتلا به سرطان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
HAML_219967_9881.zip1.3 MB